sobota, 28 lutego 2015

~75

"Uśmiech jest największym darem, jaki mogliśmy otrzymać
. Otwiera serce drugiego człowieka, urzeka pięknem i na długo pozostaje w pamięci"

Jejku, dzisiaj będzie cudowny dzień, ponieważ moja siostra Zuzia ma urodzinki, już a z drugiej strony dopiero ma 3 lata, a wieczorem z dziewczynami robimy sobie babski. Jutro zaś jadę do Ustronia, Wisły czy gdziekolwiek ze znajomymi, więc weekend jak najbardziej na TAK! 


A dzisiaj ogólnie musiałam bardzo wcześnie wstać (czyt. 7:00). Wstałam o 7:45, bo jakby inaczej.. Od rana musiałam robić matury z matematyki na korepetycje, potem sprzątanie, latanie, sklepy, brak czasu na cokolwiek. Nie narzekam, bo lubię robić coś, a nie siedzieć na dupie i nudzić się. Chociaż teraz tak własnie wyglądam, siedzę, oglądam dr House i nie robię nic konkretnego. Wyczekuje już na pyszne jedzenie, które za niedługo pojawi się na stole *.*

Moi kochani jak reagujecie na stres? ja np. na stres reaguje uśmiechem, i czy idę na rozmowę o prace, czy tak jak 2 lata temu na egzamin z prawka na mojej twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha i myśl "będzie co ma być". Każdemu życzę dużo uśmiechu na buzi, bo to jest piękna rzecz, którą uwielbiam. 


Miłego weekendu i korzystajcie z dnia, nocy jak tylko możecie, aby nie żałować marnowania czasu na pierdoły, bo jak to sobie tłumaczę ŻYCIE JEST TYLKO JEDNO. Buziak!

2 komentarze:

  1. No i na blogu znowu ucichło.

    OdpowiedzUsuń
  2. hahah fani czekaja na wpisy

    OdpowiedzUsuń